Schimbul I

 

 

 

Anul I

Anul II

Anul III

Anul IV

 

Ziua

Perechi

Drept

(18.D.1.1)

Psihologie

(18.P.1.2)

Drept

(17.D.2.1)

Psihologie (16.P.3.3)

SSP

(16.S.3.2)

Drept (15.D.4.1)

 

Luni

I

08:30-09:15

Limbă străină,

Ţuşcă Vladimir, //

Gogu Tamara,

aula 204, 307

Drept civil (II),

Iacub Irina,

aula 202

Psihoterapie,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 303

Teoria şi practica securităţii private:

 curs special 1,

Bejan Octavian,

aula 305

 

 

09:20-10:05

 

II

10:15-11:00

Limbă străină,

Ţuşcă Vladimir, //

Gogu Tamara,

aula 204, 307

Drept civil (II),

Iacub Irina,

aula 202

Psihoterapie,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 303

Teoria şi practica securităţii private:

 curs special 1,

Bejan Octavian,

aula 305

Criminologie:

prevenirea infracţiunilor,

Bujor Valeriu,

 aula 306

 

11:05-11:50

 

III

12:00-12:45

Criminologie generală,

Bujor Valeriu,

 aula 204

Criminologie,

Bujor Valeriu, //

Cîrlan Cristina,

 aula 204

Drept civil (II),

Iacub Irina,

aula 202

Psihoterapie,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 303

Criminologie specială,

Bejan Octavian,

aula 305

Teoria şi practica calificării juridice,

Vasiloi Djulieta,

 aula 307

 

12:50-13:35

 

 

 

 

 

 

 

 

Marţi

I

08:30-09:15

 

Psihologia şi sociologia personalităţii,

Cucer Angela,

aula 307

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 202

Psihoterapie,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 303

Criminologie specială,

Bejan Octavian,

aula 305

 

 

09:20-10:05

 

II

10:15-11:00

Teoria generală a răspunderii juridice,

 Bujor Valeriu,/

Cîrlan Cristina

aula 204

Psihologia şi sociologia personalităţii,

Cucer Angela,

aula 307

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 202

Psihologie penitenciară şi a activităţii de probaţiune,

Cebotari Stanislav,

aula 303

Criminologie specială,

Bejan Octavian,

aula 305

Teoria şi practica calificării juridice,

Vasiloi Djulieta,

 aula 306

 

11:05-11:50

 

III

12:00-12:45

Teoria generală a răspunderii juridice,

 Bujor Valeriu,/

Cîrlan Cristina

aula 204

Psihologia şi sociologia personalităţii,

Cucer Angela,

aula 307

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 202

Psihologie penitenciară şi a activităţii de probaţiune,

Cebotari Stanislav,

aula 303

Teoria şi practica securităţii private:

 curs special 1,

Bejan Octavian,

aula 305

Teoria şi practica calificării juridice,

Vasiloi Djulieta,

 aula 306

 

12:50-13:35

 

 

 

 

 

Miercuri

I

08:30-09:15

Drept administrativ,

Iacub Irina,

aula 204

Fundamentele psihologiei: procese reglatorii,

Savca Lucia,

 aula 303

 

 

 

 

Consul-taţii

 

Consultaţii

 

 

09:20-10:05

 

II

10:15-11:00

Drept administrativ,

Iacub Irina,

aula 204

Fundamentele psihologiei: procese reglatorii,

Savca Lucia,

 aula 303

 

 

Consultaţii

teza de licenţă

 

11:05-11:50

 

III

12:00-12:45

Drept administrativ,

Iacub Irina,

aula 204

 

Fundamentele psihologiei: procese reglatorii,

Savca Lucia,

 aula 303

 

12:50-13:35

 

 

 

 

Joi

I

08:30-09:15

Criminologie generală,

Bujor Valeriu,

 aula 204

Criminologie,

Bujor Valeriu, //

Cîrlan Cristina,

 aula 204

Drept penal  general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 202

 

Etica şi deontologia în activitatea profesională,

Savca Lucia,

 aula 303

Metodologia cercetării unor tipuri de infracţiuni,

Ostavciuc Dinu,

aula 305

Dreptul proprietăţii intelectuale,

Buga Larisa,

 aula 307

 

09:20-10:05

 

II

10:15-11:00

Criminologie generală,

Bujor Valeriu,

 aula 204

Criminologie,

Bujor Valeriu, //

Cîrlan Cristina,

 aula 204

Drept penal  general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 202

 

Etica şi deontologia în activitatea profesională,

Savca Lucia,

 aula 303

Metodologia cercetării unor tipuri de infracţiuni,

Ostavciuc Dinu,

aula 305

Dreptul proprietăţii intelectuale,

Buga Larisa,

 aula 307

 

11:05-11:50

 

III

12:00-12:45

Educaţie fizică,

Zirco Ruslan,

Colegiul Tehnologic

Drept penal  general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 202

 

Etica şi deontologia în activitatea profesională,

Savca Lucia,

 aula 303

Metodologia cercetării unor tipuri de infracţiuni,

Ostavciuc Dinu,

aula 305

Dreptul proprietăţii intelectuale,

Buga Larisa,

 aula 307

 

12:50-13:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vineri

 

I

08:30-09:15

Tehnologii informaţionale, Pelin Nicolae,

aula 204 / 302

 

 

Politici europene în domeniul proprietăţii intelectuale,

Buga Larisa,

 aula 202

Psihologie penitenciară şi a activităţii de probaţiune,

Cebotari

Stanislav,

aula 303

Activitatea privată de informaţii şi contrainformaţii,

Savin Alexandru,

aula 305

Criminologie:

prevenirea infracţiunilor,

Bujor Valeriu,

 aula 307

 

09:20-10:05

 

II

10:15-11:00

Tehnologii informaţionale, Pelin Nicolae,

aula 204 / 302

 

 

Politici europene în domeniul proprietăţii intelectuale,

Buga Larisa,

 aula 202

 

Psihologie penitenciară şi a activităţii de probaţiune,

Cebotari Stanislav,

aula 303

Activitatea privată de informaţii şi contrainformaţii,

Savin Alexandru,

aula 305

Criminologie:

prevenirea infracţiunilor,

Bujor Valeriu,

 aula 307

 

11:05-11:50

 

III

12:00-12:45

 

Tehnologii informaţionale, Pelin Nicolae,

aula 303 / 302

 

 

 

 

Activitatea privată de informaţii şi contrainformaţii,

Savin Alexandru,

aula 305

Dreptul proprietăţii intelectuale,

Buga Larisa,

 aula 307

 

12:50-13:35

 

IV

13:45-14:30

 

Tehnologii informaţionale, Pelin Nicolae,

aula 303 / 302

 

 

 

 

 

 

14:35-15:20

 
                       

 

 

 

 

Şef al Departamentului Management Studii şi Asigurarea Calităţii                                                                                                       Diana Rusu