Perioada: Semestrul II al anului de studii 2017-2018 Schimbul II

 

 

Anul II

Anul III

Ziua

Perechi

Drept

(16.D.2.1)

SSP

(16.S.2.2)

Psihologie (16.P.2.3)

SSP

(15.S.3.2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luni

 

I

08:00-09:30

Drept civil (II),

Iacub Irina, //

Rusu Diana,

 aula 305

 

Ştiinţe filosofice,

Leancă Viorica,

aula 303

 

Consultaţii

teza de licenţă

 

II

09:45-11:15

 

Drept civil (II),

Iacub Irina, //

Rusu Diana,

 aula 305

 

Ştiinţe filosofice,

Leancă Viorica,

aula 303

 

III

11:30-13:00

 

Criminologie generală,

Bejan Octavian,

aula 305

 

 

 

 

 

 

 

Drept civil şi activitatea de antreprenoriat,

Frunze Ion, //

Rusu Diana

aula 305

Psihologia socială,

 

 

 

IV

13:30 – 15:00

 

 

 

 

 

 

Marţi

 

I

08:00-09:30

 

Drept civil şi activitatea de antreprenoriat,

Frunze Ion, //

Rusu Diana

aula 306

 

 

II

09:45-11:15

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 305

Metodologia cercetării psihologice,

Savca Lucia,

aula 307

 

III

11:30-13:00

Drept civil (II),

Iacub Irina, //

Rusu Diana,

 aula 302

Drept procesual penal,

Vsiloi Djulieta,

aula 306

Metodologia cercetării psihologice,

Savca Lucia,

aula 307

 

 

IV

13:30 – 15:00

 

Drept procesual penal,

Vsiloi Djulieta,

aula 202

 

Teoria şi practica securităţii private:

 curs special 2,

Bejan Octavian,

aula 204

 

V

15:15 – 16:45

 

 

Teoria şi practica securităţii private:

 curs special 2,

Bejan Octavian,

aula 204

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miercuri

 

I

08:00-09:30

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 305

 

 

 

II

09:45-11:15

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 305

Consiliere psihologică,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 307

 

III

11:30-13:00

 

Drept penal  general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 305

 

Consiliere psihologică,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 306

 

IV

13:30 – 15:00

 

 

Teoria şi practica securităţii private:

 curs special 2,

Bejan Octavian,

aula 204

V

15:15 – 16:45

 

 

Teoria şi practica securităţii private:

 curs special 2,

Bejan Octavian,

aula 204

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joi

 

I

08:00-09:30

 

Psihodiagnoză,

Fornea-Stecailov Iuliana,

 aula 307

 

 

 

 

Consultaţii

teza de licenţă

 

II

09:45-11:15

 

Psihodiagnoză,

Fornea-Stecailov Iuliana,

 aula 307

III

11:30-13:00

Criminologie generală,

Bejan Octavian,

aula 305

 

Psihodiagnoză,

Fornea-Stecailov Iuliana,

 aula 307

IV

13:30 – 15:00

Criminologie generală,

Bejan Octavian,

aula 305

 

 

V

15:15 – 16:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vineri

 

I

08:00-09:30

 

 

Psihopatologie,

Cheianu Silvia,

aula 303

Teoria şi practica securităţii private:

curs special 1,

Savin Alexandru,

 aula 206

II

09:45-11:15

Drept penal  general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 307

 

Psihopatologie,

Cheianu Silvia,

aula 303

Teoria şi practica securităţii private:

curs special 1,

Savin Alexandru,

 aula 206

III

11:30-13:00

Drept penal  general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 307

 

Psihopatologie,

Cheianu Silvia,

aula 303

Teoria şi practica securităţii private:

curs special 1,

Savin Alexandru,

 aula 206

 

IV

13:30 – 15:00

 

Drept procesual penal,

Vsiloi Djulieta,

aula 305

 

Teoria şi practica securităţii private:

curs special 1,

Savin Alexandru,

 aula 206

                     

  

 

Şef al Departamentului Management Studii şi Asigurarea Calităţii                                                                                                       Diana Rusu