Perioada: Semestrul II al anului de studii 2017-2018 Schimbul I
 

 

 

Anul I

Anul III

Anul IV

Ziua

Perechi

Drept

(17.D.1.1)

Psihologie

(17.P.1.2)

Drept

(15.D.3.1)

Psihologie (15.P.3.3)

Drept (14.D.4.1)

Luni

I

08:00-09:30

Limbă străină,

Ţuşcă Vladimir, //

Gogu Tamara,

aula 202, 204

 

Limbă străină,

Ţuşcă Vladimir,

Gogu Tamara,

aula 202, 204

 

Drept procesual penal (II),

Bulai Iurie, //

Pîslari Svetlana,

aula 206

Consul-taţii

teza de licenţă

 

Consul-taţii

teza de licenţă

 

II

09:45-11:15

Limbă străină,

Ţuşcă Vladimir, //

Gogu Tamara,

aula 202, 204

 

Limbă străină,

Ţuşcă Vladimir,

Gogu Tamara,

aula 202, 204

 

Drept penal. Partea specială (II),

Vasiloi Djulieta,

aula 206

III

11:30-13:00

Educaţie fizică,

Racu Mihai,

Şcoala profesională nr.10

 

Drept penal. Partea specială (II),

Vasiloi Djulieta,

aula 206

Marţi

I

08:00-09:30

 

Psihologia şi sociologia personalităţii,

Cucer Angela,

aula 202

Drept procesual penal (II),

Bulai Iurie, //

Pîslari Svetlana,

aula 206

Psihoterapie: curs practic,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 303

 

II

09:45-11:15

Teoria generală a răspunderii juridice,

 Bujor Valeriu,

aula 204

Psihologia şi sociologia personalităţii,

Cucer Angela,

aula 202

Drept execuţional penal şi activitatea de probaţiune,

Pop Octavian // Cebotari Stanislav,

aula 206

Psihoterapie: curs practic,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 303

 

III

11:30-13:00

Teoria generală a răspunderii juridice,

 Bujor Valeriu,

aula 204

Psihologia şi sociologia personalităţii,

Cucer Angela,

aula 202

Drept execuţional penal şi activitatea de probaţiune,

Pop Octavian // Cebotari Stanislav,

aula 206

Psihoterapie: curs practic,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 303

Drept poliţienesc,

Guţuleac Victor, 

aula 305

IV

13:30 -15:00

 

 

 

Etica şi deontologia în activitatea profesională,

Savca Lucia,

 aula 303

Drept penal comparat,

Bujor Valeriu,

 aula 305

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miercuri

I

08:00-09:30

Drept administrativ,

Comarniţcaia Elena,

aula 204

 

Drept civil (IV),

Iacub Irina,

aula 206

Psihopedagogia corecţională,

Zubenschi Ecaterina,

 aula 303

 

II

09:45-11:15

 

Drept administrativ,

Comarniţcaia Elena,

aula 204

Neuropsihologie,

Fornea-Stecailov Iuliana, //

Bînzari Veronica,

aula 202

Drept civil (IV),

Iacub Irina,

aula 206

Psihopedagogia corecţională,

Zubenschi Ecaterina,

 aula 303

Drept penal comparat,

Bujor Valeriu,

 aula 307

 III

11:30-13:00

 

 

Drept administrativ,

Comarniţcaia Elena,

aula 204

Neuropsihologie,

Fornea-Stecailov Iuliana, //

Bînzari Veronica,

aula 202

Drept civil (IV),

Iacub Irina,

aula 206

 

Psihopedagogia corecţională,

Zubenschi Ecaterina,

 aula 303

Drept penal comparat,

Bujor Valeriu,

 aula 307

IV

13:30 -15:00

 

 

 

Psihoterapie: curs practic,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 303

Tehnica legislativă,

Iacub Irina,

 aula 307

 

 

 

Joi

I

08:00-09:30

Drept privat roman,

 Buga Larisa, //

Sîrbu Uliana,

aula 204

 

Contencios administrativ,

 Comarniţcaia Elena, aula 206

Etica şi deontologia în activitatea profesională,

Savca Lucia,

 aula 303

Drept poliţienesc,

Guţuleac Victor, 

aula 305

II

09:45-11:15

Drept privat roman,

 Buga Larisa, //

Sîrbu Uliana,

aula 204

Drept constituţional,

 Buga Larisa,

aula 202

Contencios administrativ,

 Comarniţcaia Elena, aula 206

Etica şi deontologia în activitatea profesională,

Savca Lucia,

 aula 303

Drept poliţienesc,

Guţuleac Victor, 

aula 305

III

11:30-13:00

 

Drept privat roman,

 Buga Larisa, //

Sîrbu Uliana,

aula 204

Drept constituţional,

 Buga Larisa,

aula 202

Contencios administrativ,

 Comarniţcaia Elena, aula 206

Etica şi deontologia în activitatea profesională,

Savca Lucia,

 aula 303

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vineri

 

I

08:00-09:30

Tehnologii informaţionale,

 (subgrupa I),

 Pelin Nicolae,

aula 204/ 302

 

Fundamentele psihologiei: procese reglatorii,

Fornea-Stecailov Iuliana,

Suvac Valeriu,

 aula 202

 

 

Tehnica legislativă,

Iacub Irina, //

Lebedinschi Adrian,

 aula 305

II

09:45-11:15

Tehnologii informaţionale,

(subgrupa I),

 Pelin Nicolae,

aula 204/ 302

 

Fundamentele psihologiei: procese reglatorii,

Fornea-Stecailov Iuliana,

Suvac Valeriu,

 aula 202

Consul-taţii

teza de an

 

Consul-taţii

teza de licenţă

 

Tehnica legislativă,

Iacub Irina,

 aula 305

III

11:30-13:00

Tehnologii informaţionale,

(subgrupa II),

 Pelin Nicolae,

aula 302

 

Fundamentele psihologiei: procese reglatorii,

Fornea-Stecailov Iuliana,

Suvac Valeriu,

 aula 202

Tehnica legislativă,

Iacub Irina,

 aula 305

IV

13:30 -15:00

Tehnologii informaţionale,

(subgrupa II),

 Pelin Nicolae,

aula 302

 

 

 

                 

  

 

Şef al Departamentului Management Studii şi Asigurarea Calităţii                                                                                                       Diana Rusu