Perioada: Semestrul II al anului de studii 2016-2017 Schimbul II

 

Anul II

Anul III

Ziua

Perechi

Drept

(15.D.2.1)

SSP

(15.S.2.2)

Psihologie (15.P.2.3)

SSP

(14.S.3.2)

 

 

 

 

 

 

Luni

 

III

11:10-12:30

Criminologie generală,

Gladchi Gheorghe,

aula 202

 

Drept civil şi activitatea de antreprenoriat,

Iacub Irina, //

Rusu Diana

aula 305

 

Ştiinţe filosofice,

Leancă Viorica,

aula 303

 

Zi liberă

IV

13:00 – 14:20

Criminologie generală,

Gladchi Gheorghe,

aula 202

Drept penal.

Partea specială,

 Vasiloi Djulieta,

aula 305

Ştiinţe filosofice,

Leancă Viorica,

aula 303

 

V

14:35 – 15:55

Criminologie generală,

Gladchi Gheorghe,

aula 202

Drept penal.

Partea specială,

 Vasiloi Djulieta,

aula 305

 

 

Marţi

 

III

11:10-12:30

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 206

 

Drept civil şi activitatea de antreprenoriat,

Iacub Irina, //

Rusu Diana

aula 303

 

Consul-

taţii teza de licenţă

IV

13:00 – 14:20

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 206

 

Drept procesual penal,

Vasiloi Djulieta, // Pîslari Svetlana,

aula 303

Psihodiagnoză,

Fornea-Stecailov Iuliana,

 aula 202

Activitatea privată de investigaţii:

cursuri practice,

Bulai Iurie, //

Crivenchii Alexei,

 aula 204

V

14:35 – 15:55

Procedura contravenţională,

 Guţuleac Victor,

aula 206

Drept procesual penal,

Vasiloi Djulieta, // Pîslari Svetlana,

aula 303

Psihodiagnoză ,

Fornea-Stecailov Iuliana,

 aula 202

Activitatea privată de investigaţii:

cursuri practice,

Bulai Iurie, //

Crivenchii Alexei,

 aula 204

 

 

 

 

 

 

 

Miercuri

 

I

08:00-09:20

 

 

Criminologie generală,

Bejan Octavian,

aula 307

 

 

 

II

09:35-10:55

 

Criminologie generală,

Bejan Octavian,

aula 307

 

Teoria şi practica securităţii private: curs special IV (Istoria serviciilor secrete),

Savin Alexandru,

 aula 206

III

11:10-12:30

 

 

Contencios administrativ,

 Comarniţcaia Elena, aula 202

Consiliere psihologică,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 307

 

Teoria şi practica securităţii private: curs special IV (Istoria serviciilor secrete),

Savin Alexandru,

aula 206

IV

13:00 – 14:20

Drept penal

 general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 303

Drept procesual penal,

Vasiloi Djulieta, // Pîslari Svetlana,

aula 202

Consiliere psihologică,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 307

Teoria şi practica securităţii private: curs special IV (Istoria serviciilor secrete),

Savin Alexandru,

 aula 206

V

14:35 – 15:55

Drept penal

 general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 303

 

Consiliere psihologică,

Fornea-Stecailov Iuliana,

aula 307

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joi

 

I

08:00-09:20

 

 

Metodologia cercetării psihologice,

Savca Lucia,

aula 305

 

II

09:35-10:55

 

 

Metodologia cercetării psihologice,

Savca Lucia,

aula 305

Consul-

taţii teza de licenţă

III

11:10-12:30

 

 

Drept civil şi activitatea de antreprenoriat,

Iacub Irina, //

Rusu Diana

aula 307

 

Securitatea persoanei: cursuri practice,

Pareniuc Alexandru,

 aula 306

IV

13:00 – 14:20

Drept civil (II)

Buga Larisa, //

Rusu Diana,

 aula 303

Contencios administrativ,

 Comarniţcaia Elena, aula 202

 

Teoria şi practica securităţii private: curs special IV (Istoria serviciilor secrete),

Savin Alexandru,

 aula 307

V

14:35 – 15:55

Drept penal

 general (II),

Vasiloi Djulieta,

 aula 303

Educaţie fizică

Zirco Ruslan,

Colegiul Tehnologic

 

Teoria şi practica securităţii private: curs special IV (Istoria serviciilor secrete),

Savin Alexandru,

 aula 307

 

 

 

 

 

 

 

Vineri

 

I

08:00-09:20

Drept civil (II)

Buga Larisa, //

Rusu Diana,

 aula 204

 

 

Activitatea privată de investigaţii:

cursuri practice,

Bulai Iurie, //

Crivenchii Alexei,

 aula 307

II

09:35-10:55

Drept civil (II)

Buga Larisa, //

Rusu Diana,

 aula 204

 

 

Activitatea privată de investigaţii:

cursuri practice,

Bulai Iurie, //

Crivenchii Alexei,

 aula 307

 

III

11:10-12:30

 

 

 

Psihopatologie,

Cheianu Silvia,

aula 305

 

Activitatea privată de investigaţii:

cursuri practice,

Bulai Iurie, //

Crivenchii Alexei,

 aula 307

 

IV

13:00 – 14:20

 

 

Criminalistică:

curs practic

Bulai Iurie,

aula 202

 

Psihopatologie,

Cheianu Silvia,

aula 305

 

 

V

14:35 – 15:55

 

Criminalistică:

curs practic

Bulai Iurie,

aula 202

 

Psihopatologie,

Cheianu Silvia,

aula 305

 

 

VI

16:10 – 17:30

 

Criminalistică:

 curs practic

Bulai Iurie,

aula 202

 

 

 

 

I

08:00-09:20

 

 

 

Securitatea persoanei: cursuri practice,

Pareniuc Alexandru,

 aula 202

Sâmbătă

II

09:35-10:55

 

 

 

Securitatea persoanei: cursuri practice,

Pareniuc Alexandru,

 aula 202

 

III

11:10-12:30

 

 

 

 

Securitatea persoanei: cursuri practice,

Pareniuc Alexandru,

 aula 202

 

IV

13:00 – 14:20

 

 

 

Securitatea persoanei: cursuri practice,

Pareniuc Alexandru,

 aula 202

               

 

Şef al Serviciului de planificare, dirijare şi asigurare a calităţii                                                                                                       Diana Rusu